Dátum: 2013.08.18

Feladó: Bence

Tárgy: -

Hát akkor én is ugyanide írok inkább:) Úgy látom mindannyian egy meccset néztünk, sajnos:(

Szabó Á. a leírtak dolga nem volt, gólról nem tehetett. Nagy P. játéka tetszett néha, rontott, de nem játszott rosszul. Komlósi megfelelt, ezen a szinten tökéletes, apróbb hibák. Menyhért, a csapat legjobbja volt, abszolút a csúcs igazolás eddig, gólja okos és szép. Czető nagyon gyenge volt, nem találta a helyét a gólt róla kaptuk, támadásaik róla indultak, talán idény eleji forma. Középpálya is gyenge Kovács Petivel én néha megvoltam elégedve, kicsit talán jobban kéne feljönni, Molnár ügyes, de önző és rohadt szarul passzol. Jó lesz Ő ide, de max. NB3-ban, ám remélem bebizonyítja, hogy nincs igazam. Szabó V nem tudjuk mit tud, 6-7 védő szorításában ennyire volt képes. Salvadornak nem ez a posztja, aki ezt nem érti én szerintem ne edzősködjön. Nagyon keveset futott. Értelmesebb lenne a 4-4-2-őt erőltetni vele és Szabóval. Többiek átlagosak.

Meccsről: bocsánat a szóért, kurva gyenge. Megye 2. Értsd: Sajókaza-Alsóvadász. Bíró szintúgy. Gólokkal kellett volna megnyerni a találkozót egy ilyen csapat ellen. Elképzelés nulla, kivitelezés is. Voltak tetszetős akcióink, de a 16-osnál elhaltak. Ez kevés. 3-9. hely egyike. Védelemben, ha Nyisa ott lesz valaki kijöhet a bal szélre, mert ott lesz/van érzésem szerint problémánk, de cáfoljon rám Czető vagy Horváth Sz.

Csatársorban: mindenképpen Salvador-Szabó V kell és nem egy a kettő közül. David lehetne valami irányító, az nagyon hiányzik a csapatból.

Hát ennyi. Apropó Fótyik. DVTK-hoz nem megy, Kövesden próbázik, valószínűleg odamegy. Adja Isten, sok sikert neki. Ha nem, akkor ide jön szenvedni. Ami nekünk jó, de ahogy láttuk ezt a meccset szegény Dominiknek - és köztük Nekünk szurkolóknak - az élettől is elmegy a kedve. Kitartást, remélhetőleg lesz ez jobb is. Hajrá Vegyész!

Új hozzászólás hozzáadása