Dátum: 2013.08.23

Feladó: szupergo

Tárgy: Csak úgy firkálgatok

Engem nem nagyon érdekel a taktika (nem is értek hozzá), csak az, hogy győzzön a csapat. Narancsfalva ellen mindig ez volt és nálam mindig ez lesz az egyetlen az elfogadható eredmény. Tényleg olyan ez mint a Diósgyőr elleni meccsek voltak. Kis túlzással: nem számít a többi meccs ha ezt megnyerjük.
De azért óvatosságra intenék mindenkit. Én eddig nem láttam, de nem is nagyon olvastam azt, hogy valami káprázatos formában lennének a fiúk.
Sem az utolsó edzőmeccsen, sem Egerben nem ezt mutatták. Hogy a Létavértes nevét már ki sem ejtsem!
Nem a Putnok lesz itt a veszélyes, hanem mi magunk. Kijön-e a lépés megint úgy mint tavaly mindkét alkalommal? Vagy pedig betlizik a csapat, hogy aztán Létavértesi bajnoki után már kieső helyen legyünk. Na, az már nagy szégyen lenne.
A pályáról. Nem tudom kié, de ha játszani akarunk rajta akkor legalább öntözni kellett volna a 40 fokos hőségben. Ugyanis locsolás nélkül kiég a fű és még jobban tönkremegy a már amúgy is tönkrement pálya. Ezt nem látták előre az illetékesek? Vagy látták, de nem volt pénz vízre? Nem volt cső, vagy olyan aki locsoljon? Mi van itt? És mi lesz, ha bejön az esős idő, elhalasztjuk a hazai meccseinket jövő júniusra?
A másik pálya sem alkalmas játékra, vagy a műfű?
(Már nem is morgolódok a mérete miatt...)
Egyelőre ennyi kérdés mára, holnap egy kicsivel okosabbak leszünk.

Új hozzászólás hozzáadása