Dátum: 2013.08.25

Feladó: Barcika

Tárgy: jajj szegény Putnok :)

SZÉP VOLT FIÚK!!! Gratuláció mindenkinek és köszönjük, hogy újra megmutattátok a putnokiaknak, hogy hol van a helyük.
Pont ezt az akarást és küzdőszellemet hiányoltuk korábban amit tegnap a második félidőben láthattunk. A játék még valóban nem volt olyan amilyet mindenki szeretne, de tegnap nem ez számított. A Putnok ellen csak a győzelem számít, az hogy, hogy jön össze csak másodlagos.
Túl vagyunk az első két fordulón. A bajnokság kezdete előtt szinte mindenki egyetértett abban, hogy a Tárkány és a Putnok is meghatározó csapat lesz a csoportunkban. Azt hiszem elmondhatjuk, hogy a rajtunk elfogadható. "Idegenben" ikszeltünk a tavalyi NB III-as bajnok Felsőtárkánnyal (aki tegnap simán verte az Egert). A múlt héten is azt írtam és vallom azt ma is, hogy jobbak vagyunk a Tárkánytól is és csak rajtunk múlt, hogy nem 3 pontot szereztünk akkor is. Tegnap pedig legyőztük a 11 saját nevelésű és helyi kötődésű játékossal felálló Putnokot. Azt hiszem ez a siker a legjobbkor jött a jövő heti Létavértes elleni meccs előtt. Nagyon nehéz meccs lesz, de reméljük csapatunk önbizalommal telve lép pályára és pontosan érkezik majd haza.
Megmondom őszintén én hiányolom a szurkolótársak pozitívabb hozzászólásait. A jobb csapatok elleni biztató szezonkezdet után egy kicsit több optimizmust lenne jó olvasni. Erre azt látjuk, hogy nem érdemeltünk győzelmet.... Én úgy gondolom ez legyen a putnokiak baja.
A meccsről. Ahogy már említettem a játéktól természetesen én sem voltam elájulva. Csapatunk védelmét sürgősen rendbe kell tenni. Az első két meccset látva úgy gondolom jövőhétre megérett egy Czető - Horváth Szabi csere. Reméljük jövőhétre rendelkezésre áll majd a Komlósi - Menyhért duó is, amennyiben Ádám még nem lesz rendben úgy Nyisa ugorhat be Menyhért társaként. Treznai még nagyon bizonytalan, ezen a szinten is.
Az egycsatáros rendszert én korábban sem szerettem. Tudom, hogy ez támadásnál 3 csatárt kellene, hogy jelentsen de mi valahogy nem tudjuk ezt játszani. Szabó Viktor jó tartja meg a rá felpasszolt labdákat, többször visszalép, de pont ebből adódóan a beadások után középen szinte senki nem érkezik. Ő még nem ér vissza a kapu előterébe a szélsők pedig nem érnek fel a támadásokhoz. A másik pedig, hogy Salvadornak valahogy helyet kell találni a kezdőben. Na nem balszélsőként, azt David tegnap megoldotta, hanem csatár szerepkörben. Amennyiben maradunk, márpedig a Létavértes ellen idegenben valószínűleg maradunk az egyékes rendszernél akkor én egy kicsit előreszaladva így állítanám össze a csapatot. Szabó Á - Nagy P., Komlósi, Menyhért, Horváth Sz. - Nyitrai, Kovács P., Molnár G., Illés, David - Salvador.
Borbély mester tegnap nagyon jó érzékkel cserélt. Salvador és Kleiber lendületet hoztak a támadójátékunkba és nem utolsósorban döntő érdemeket szereztek a győztes gólunk megszerzésében. Tavaly Kiprichtől én nem láttam ilyen változtatásokat.
Hajrá Barcika!!!

Új hozzászólás hozzáadása