Dátum: 2013.12.03

Feladó: rajongo

Tárgy: Távozók

Salvador távol Keleti kiruccanását már jómagam is hallottam, de nem vettem ténynek. Ezek szerint igaz. Remélem Casadot nem csábítja maga után a téli szünetben.Ne feledjük barcikára is Ő hozta egy éve. Az igaz, hogy David azóta becsajozott barcikán, de mivel a kislány 200 km-re dolgozik, nem biztos, hogy elég visszatartó erő lesz a visszatéréshez? Kiderül? Más, László tulaj nem nagyon járt az őszi meccseinkre ez tény. A tárkány és a kis debrecen ellen viszont volt. Ezek érdekelték. Távozási szándékáról már jómagam is sokat írtam. Nem tudom melyik lenne a jobb, a maradása vagy a távozása. Jelenleg nincs jobb. Távozása nagy űrt hagyna maga után, Befektető társ nélkül az önkormányzat sajnos nem tudja vállalni a feljutást magasabb osztályba adott esetben. Az önkormányzat nyáron is keresett befektetőt, de a Körösi féle Pueblán kívül senkit nem érdekelt a barcikai futball.Viszont azt is hallani, hogy lennének itt befektetők, ha más lenne a döntéshozó aki felel a sportért a városban. Nehéz dolgok ezek.

Új hozzászólás hozzáadása