Dátum: 2014.04.11

Feladó: szupergo

Tárgy: esély

Bevallom arra tippeltem, hogy nem tudjuk megelőzni a Létát.
Arra nem lehet számítani, hogy megint "elszórakozzák" a bajnokság végét mint ősszel.
Sok az a 3 pont, főleg úgy, hogy elég gyenge a mezőny. Tulajdonképpen csak a Tárkánytól, a Putnoktól és a Cigándtól lehetne elvárni, hogy egyáltalán megszorítsák a listavezetőt: De a Putnokban egyáltalán nem bízok (egyébként is gyengébbek és kizárt, hogy nekünk segítsenek, inkább fordítva...), ill. a Cigánd sem fogja már idegenben az utolsó (nekik tét nélküli) fordulóban a kezét-lábát összetörni a pontszerzésért.
Amit el tudok képzelni az 1 döntetlen valahol (pl. a Tárkány ellen), de 2 már szerintem nem lesz. De ha lenne is, nekünk akkor is minden meccset meg kellene nyerni, még Debrecenben is, a döntetlen sem lenne elég. Erre nagyon kicsi az esély (visszajátszók) és mert nálunk is igen könnyen bekövetkezhet egy X, pl.a Böszörmény vagy a Tiszaújváros ellen, akár valahol idegenben.
Szóval szerintem kb. 10% az esélyünk. Ami nem zárja ki a bajnoki címet. A héten szurkoljunk a Tiszaújvárosnak, talán egy harcos 0-0-ra képesek lehetnek.

Új hozzászólás hozzáadása