Dátum: 2014.07.23

Feladó: Rajongo

Tárgy: Re:Háttértár

Nem tisztem,hogy válaszoljak a kérdéseidre, de néhány dolgot tudok Neked mondani.Az utánpótlás kérdésben a mai napig még az edzők sem tudtak semmi konkrétumot mondani, mert ma kora este volt az első edzői értekezletük. Holnap már okosabbak leszünk.A mai értekezleten határozták meg melyik korosztálynak ki lesz az edzője és a közös utánpótlás milyen szisztémában fog működni. Nem titok Kádár Zsolti lett a közös után pótlás vezető vagy koordinátor ki hogyan nevezi.Most már minden korosztálynak lesz saját edzője. Nem lesz arra példa, hogy két,három korosztálynak egy edző tart majd edzést. A tervek nagyok, majd kisül mi fog ebből megvalósulni. Most jelenleg a létesítmény infrastruktúrája a legnagyobb ellenfél. Ugyanis nincs annyi pálya, hogy minden korosztály egy időben eddzen. Ezen pályázatokon útján próbálnak segíteni.Egy új edző pálya és a régi pályák korszerűsítése a cél. Lelátóktól a füvesítésig. Tudom ezek nagy szavak, de valami most megint elindult az utánpótlás terén. Az elmúlt két évben egyszerűen nem volt gazdája az utánpótlásnak. Az összes tehetséges gyerekeinket egyszerűen elcsábították a szomszéd klubok. Tudom akiket a Diósgyőr elvitt már nem jönnek vissza, viszont akiket az Svölgye vitt el azokkal most ismét egy kalapba kerülnek a fiaink. A tervek szerint az azonos korosztályoknak lesz közös edzés is. A szakmai munka azonos szintű lesz. Ígéretek szerint. Várjuk ki mi fog ebből kisülni. Akár még jól is elsülhet.

Új hozzászólás hozzáadása