Dátum: 2014.07.26

Feladó: szupergo

Tárgy: Csapat

Úgy gondolom kapus poszton, védelemben, középpályán álljuk a versenyt mindenkivel. De mivel a focit általában gólra szokták játszani (esküszöm, utoljára írom le!) égetően szükség lenne még támadó(k)ra.
A kihagyott 11-esek engem is nagyon bosszantanak,. Emlékszem, hogy régebben milyen "biztos lábú" büntető lövőink voltak, az utóbbi időben viszont sokkal több kihagyott mint belőtt 11-esre emlékszem. Ehhez pedig csak megfelelő higgadtság, nyugodt idegek kellenek, de évek óta nincs senki akinél a lelátón ne kellene elfordulni, ha büntetőt végez el...
Kicsit nehezebb egy erős, jól helyezett szabadrúgást végrehajtani, úgyhogy ennek hiányán már nem is csodálkozom. 5-6 éve nincs olyan játékosunk, aki ilyesmit tud. (Molnár G. sem volt ilyen, bár néhány "kifli szabadrúgása" kapushiba miatt bement.)
A Kisvárda a legesélyesebb a bajnoki címre, nagyjából együtt maradtak és pénzük is van. Ahogy a honlapukon nyilatkoztak, egyáltalán nem érdekli őket, hogy kik vannak a csoportban, nem foglalkoznak az ellenfelekkel, foglalkozzanak azok velük. Ezt egyébként jó jelnek tekintem, mert nemrég egy Kiprich nevű emberke mondta ugyanezt, aztán simán kiesett a csapata...
A sorsolás szerint 3 nagyon nehéz idegenbeli meccsel kezdünk, közte 2 könnyebb hazaival, amin legalább 12 pontot kell szereznünk. Össze kell tehát állni a csapatnak már az 1. meccsre is, annál is inkább, mert én a Cigándot a Várda mellett a legkomolyabb ellenfelünknek tekintem.

Új hozzászólás hozzáadása