Dátum: 2014.08.24

Feladó: Bence

Tárgy: -

A látottakkal én is maximálisan elégedetlen voltam. Talán azt hittük megint, hogy megszórjuk a gyöngyösieket, főleg miután betaláltunk. Tényleg egy sok góllal verhető csapat volt.

Azért tegyük hozzá, hogy nagyon nehéz olyan csapattal játszani, aki 8, néha 10 emberrel védekezik. Bár, ha meg mélyebben belegondolok ezért kapják a játékosaink a fizetésüket :)

Egy két szóban a játékosokról. Miski abszolút magabiztos, jó kapus. Ahogy láttam az NB3-at eddig, kapus szinten mindenkit a földbe döngölnénk. Tehát van két jó kapusunk, ami k... jó csak kérdés nem e luxus. Véleményem szerint ezen a szinten az. Talán - nem megsértve kapusunkat - egy komoly támadó jobban jött volna, na adj Isten Szabó Á. sérülésekor szerintem egy ifikapus is tudja hozni ezt a szintet. (ugye van, aki még anno emlékszik, hogy került Fülöp R. a kezdőbe a 90-es évek elején). Nah elkalandoztam :)

Komlósi hozta amit elvártunk, legjobban nekem Czető játéka tetszett, remélem nem sérült meg. Voltak tetszetős támadásaink, de azt azért legalább valaki észrevehette volna, hogy kár huszadjára is beadogatni a labdát magasan. Vagy nem erre jó az edző? Illés Ricsi lelkesedése abszolút dicsérendő, ha mindenki így nyomná nem lenne kérdéses ki jut fel a csoportunkból. Sárgájával vitatkoznék, ugyanis jó döntést hozott mikor kvázi felrúgta a gyöngyösi játékost, szerintem egy gyors kontra indulhatott volna belőle. Legalábbis én így láttam. Aztán persze lehet rosszul :)

Illés Gábor játéka is tetszett, időként Lipusz is ügyes volt. De hozzáteszem ezen "magasztalások" koránt sem jelentik azt, hogy elégedett lettem volna. Van még hova fejlődni.

Elöl Nehéz jóval jobbnak, ügyesebbnek tűnik, mint Szabó volt. Remélem hamarosan összejönnek Neki is a dolgok.

Új hozzászólás hozzáadása