Dátum: 2014.09.07

Feladó: Barcika

Tárgy: 3 pont

Ha már megszólított egy fórumtárs akkor egy pár gondolat tegnapról. Győztünk ami valóban a minimális elvárás volt tegnapra. Én is többet vártam, gólokban is és játékban is. Viszont nem könnyű egy 10 emberrel védekező csapat ellen játszani. Valószínű ezért volt ez a sokk passz hátul hiszen ki kellett valahogy hozni őket a térfelükről. Abban viszont igazatok van, hogy ezt sokkal gyorsabban, sokkal több mozgással és futással kellene csinálni. Bántóan keveset használtuk a széleket, főleg az első félidőben. Lipusz állandóan üresen volt balon, de labda nem érkezett. Mikor befelé mozgott és elvitte az embert akkor sajnos Illés Gabi nem zárkózott a támadásokhoz, pedig a vonalig száguldhatott volna. Dobos is észrevétlen volt a másik szélen, múlthéten sokkal aktívabban mozgott. Remélem Irhásnak jót tett a gól, ettől sokkal többre képes ő is. Sokan említettétek a cseréket, a játék képe nem nagyon változott ezek által, továbbra is mi irányítottunk és támadtunk. Nekem tetszett a beszálló Szabó Ádám és Sárközi játéka. Ha Szabó játékba lendül akkor sok örömöt okoz majd a szurkolóknak.
Szerdán a REAC ellen valóban egy komolyabb erőpróba elé nézünk. Hétvégére pedig jó lenne egy edzőpartnert találni, hogy a csapat játéka tovább csiszolódjon.

Új hozzászólás hozzáadása