Dátum: 2014.10.06

Feladó: Barcika

Tárgy: Jövő

Előre tudom, hogy sokan megint nem fognak egyetérteni a véleményemmel, hiszen ez már a hétvégi meccsen is hallható volt. Továbbra is vallom, hogy az idei keret egyénileg jobb játékosokból áll mint a tavalyi. Viszont sajnos nem csapat, még... És itt van a korábbi edző és a jelenlegi "edző nélküli állapot" felelőssége. Míg Borbély mester tavaly kihozta az állományból a maximumot addig a mostani keretben nagyon sok benne marad hétről-hétre.
Hétvégén is látszott, hogy fejben mennyire nincs ott a csapat. Annyi bosszantó és elemi hibát követtünk el amit nem szabadna. Ez a Böszörmény ellen még belefért, a Nyírbátor ellen már nem fog. Tudom, hogy a vezetők dolgoznak a háttérben az edzőkérdés mihamarabbi megoldása érdekében, de nagyon jó lenne a héten lezárni ezt a kérdést és a Nyírbátort már az új mesterrel fogadni.
A másik dolog a taktika. Évek óta látjuk a csapatainkat egy csatárral szenvedni. Sajnos ez történik most is, annak ellenére, hogy most van csatárunk elegendő és a felkészülési meccseket is rendre két csatárral játszottuk végig. Hiába mondják azt az illetékesek, hogy ez bizony 3 csatáros felállás, sajnos a szélsők nem érnek fel a támadásoknál és az egyszem ék vergődik a védők gyűrűjében esélytelenül. Mikor fogunk végre 2 csatárral felállni???
Én a hétvégén szívesen megnéznék egy Nehéz-Montvai csatérpárost.
Hajrá Barcika!

Új hozzászólás hozzáadása