Dátum: 2014.10.27

Feladó: szupergo

Tárgy: Re:mérkőzés

Itt ülök a fotelban a gép előtt...
Amúgy én is láttam biztató jeleket (ahogy az edzők szoktak a vesztes meccs után), de most tényleg. Volt elképzelés a játékban, nem úgy indultak a "támadások", hogy Komlósinak háromszor, négyszer vissza kellett passzolni a labdát, aki végül egy jó nagyot rúgott bele és ami szinte mindig az ellenfélé lett, dehogy veszély nem alakult ki az ellenfél kapuja előtt az biztos. És nem csak azért volt most másképp mert Komlósi nem játszott...
Örülök, hogy Nehéz végre berúgta a kapusra vezetett labdát, bár nekem különösen Irhás tetszett, nemcsak a gólja miatt, hanem a töretlen küzdőszelleméért.
Remélem, hogy 2 hét múlva a várdaiak megbánják, hogy elküldték.
Apropó Várda! Várom már nagyon a várdai buktát. Nem tudtam, hogy a Hatvan következik nekik, de valahogy eddig is úgy éreztem, hogy a pihenő hetük után pontvesztés várható. Majd aztán megint...
Na persze ez lehet, hogy csak az óhaj szintjén marad, de tényleg csak ez a remény marad nekünk, már ha egyáltalán beszélhetünk ilyesmiről. Ha nem tudunk lőtávolba (-5 pont körül) érni a téli pihenő előtt, akkor kár reménykedni tovább.

Új hozzászólás hozzáadása