Dátum: 2014.11.09

Feladó: Bence

Tárgy: Re:putnok

Te nem akarok kötekedni, örülök, hogy a sikereiteknek, de egy-két dolgot szerintem rosszul látsz.

Amúgy minden tiszteletem a Kosztáé valóban jó edző, jól tudja motiválni a saját neveléseket, de...

1. Anno épp az utolsó órákban Ti vittétek el a barcikai játékosokat tőlünk, úgy hogy ne nagyon tudjunk igazolni.

2. A 90% putnoki szerintem inkább 90% borsodi. Igaz mindkettő dicséretes, hogy kicsit ellent mondjak magamnak :)

3. Kit érdekel, hogy nem játszott ma egyetlen barcikai nevelés sem? A futball mára változott, még ezen a szinten is, szerintem a szurkolók nagy részét nem érdekli, hogy épp Montvai vagy egy barcikai nevelés rúgja a győztes gólt. Sajnos és nagyon sajnos egyre kevesebb saját nevelés játszik a mai modern futballban Barcelónától kezdve akár Kazincbarcelónáig :) de persze kettő között ég és föld van.

4. "Hol vannak a barcikai focisták" ezt pont Te kérded? :))))))))))))))

5. Senki se várja el Tőletek, hogy leadjátok a 3 pontot. Biztos férfias harc fog menni a pontok sorsáért. Győzzön a jobb, aztán, ha azok Ti lesztek, nyújtjuk kezünket.

6. Nem gondolom hogy a kazincbarcikai játékosok háromszor annyit keresnének, mint bármelyik putnoki játékos.

7. Zsoldosok nem hiszem, hogy játszanának nálunk :)

8. Maradjunk annyiban, hogy a 30. forduló után legyen ez a végső állás: 1. Kazincbarcika 2. Putnok 3. Várda. És akkor mindenki boldog.

További sok sikert Nektek!

Új hozzászólás hozzáadása