Dátum: 2014.11.09

Feladó: Bence

Tárgy: KBSC-Várda

Amennyire tartottam a tegnapi meccstől, annyira meglepődtem a Várda játékán. Biztos voltam benne, hogy egy osztállyal erősebb csapat ellen fogunk játszani, ennek ellenére gyakorlatilag, egy kapura lövésük se volt. Oké értem én, hogy hiányzók meg minden, de sokkal, de sokkal többet vártam Tőlük.

Volt egy-két patkány, nagyképű játékosuk, de a SZURKOLÓIK előtt le a kalappal, legalábbis egy rossz szót nem hallottam Tőlük. Persze biztos voltak bekiabálások az Ő részükről is, de a meccs hevében ez oké...

Ahogy lejött a mérkőzés alatt és után, gyakorlatilag van 4-5 csapat a bajnokságban, Várda, Putnok, (Cigánd), Hatvan és a Barcika. A többi gyakorlatilag pofozógép, de ha kijön egy jó lépés Nekik, vagy az említett 4-5 bénázik (lásd mi) akkor jók lehetnek egy X-re, de akár győzelemre is. Tudom kicsit nagyképű e mondat, de a valóság szerintem ez.

Tegnap abszolút volt tartása a csapatnak, köszönhetően Gálhidinek, nagyon hiányoznak a nélküle elhullajtott pontok. Nem is szívesen választottam mérkőzés emberét (persze megtettem), mert tegnap a CSAPAT volt a mérkőzés embere.

A színvonal gyenguska volt, ám a küzdelem, harciasság mindenképpen dicsérendő. Ilyen meccsek és ehhez hasonló hangulat kéne, egy kicsivel akkor megint előrébb járnánk

GRATULÁLOK A CSAPATNAK!

Lehet valamit kifelejtettem :) Jah Hajrá Vegyész! Go to Leninváros.

Új hozzászólás hozzáadása