Dátum: 2014.11.09

Feladó: kazincbarcelona

Tárgy: Re:Re:putnok

Én se kötekedésből írtam, csak tényeket soroltam. Lehet, hogy a 90% költői túlzás, de tény, hogy a putnoki csapatban 7 kezdőjátékos putnoki, de Monyók, Madarász is putnokon lett NB-s játékos és Fehér is töltött anno két szezont putnokon.Tehát annyira nem is erős a túlzás. Hogy annak idején milyen módszerelkel, és mikor raboltak el játékosokat, szerintem gelesleges beszélni, mert az egy más filozófia, teljesen mhelyzet volt. Ami most barcikán történik kisértetiesen hasonlít hozzá. Csal meg kell keresni a közösnevezőt és mindere fény derül. Ez akkor putnoknal nem jött be, barcikának se fog. És én ennek egyáltalán nem örülök, mégha olybá is tűnik. Az is tény, hogy barcikán 3x-os a pénz, nekem elhiheted. Ami a bajnokság végeredményét illeti, nem tudok állást foglalni, nem vagyok jós. De a Seszták FC nek hatalmas a hátszele. Nem csal a csapatot, a politikát is le kelleme győzni és lehet, hogy még az is kevés. Jelempillanatban Putnok áll a legjobb pozícioban, de még messze a vége. Koszta nagyszerű edző, stratéga, pedagógus és ember, valószínű Gálhidi is az, itt nagy csata lesz az tuti, de ez így szép, így jó, így sportszerű. A gyűlölet nem pálya győzzön a jobbik és mindenekfelett. RESPECT!!!?

Új hozzászólás hozzáadása