Dátum: 2014.11.15

Feladó: kazincbarcelona

Tárgy: köd

Nem én nagyképűsködök, hanem ti! Putnok nem ellenfél, 2 meccs hat pont, Putnoknak max 1, kisebbségi érzés, folytassam. Putnoknak nincs honlapja, van viszont csapata, amiről ti csak álmodtok. A polgármesterhez, sőt magához a városhoz sincs semmi közöm, a fideszhez meg aztán végképp. Kazincbarcikánal sokkal jobb városvezetése van, de ez az oldal a fociról szól. A foci pedig legalabbis az NB 3 keleti csoportjában sokkal inkább a Putnokról, mint a Kazincbarcikáról szól. Tudom nehéz ezt megemészteni, de tény. Fényévekre vagytok a Putnoki focitól. 3x-os költségvetéssel, sztárjátékosokkal, sztáredzővel együtt. Hogy mi volt 1912-ben az a lőtéri kutyát se érdekli. Lehet nosztalgiázni, de minek. Nézzezek a tabellára osztjónapot. A szurkolótáborról annyit, hogy ezek a gyerekek a mai fradi, újpest,stb. ultrákon szocializálódott. Fogalmuk sincs az igazi szurkolásról. Képzeld én is ott voltam az osztályzókon, volt olyan vegyész játékos aki az esküvőmön is volt. Az foci volt, ez bohózat. Lássátok be. Hogy klasszikiust idézzek: Újratervezés! Mert ez a hajó elment. Jövő héten sima Putnok győzelem. Gratulálok a weboldalhoz, de tényleg. Legalább van egy kis sikerélményed!

Új hozzászólás hozzáadása