Dátum: 2014.11.22

Feladó: szupergo

Tárgy: tévedtem

A meccs előtt döntetlent vártam, mert bár eddig nem estem hasra a Putnok előtt, azt gondoltam, hogy a reményeink elszálltával nem leszünk motiváltak és egy X-re jók lesznek, ill. mi jók leszünk.
Titkon azért reménykedtem egy szoros győzelemben is, mert már sokszor megéltem, hogy a csapat akkor ért el magabiztos sikert, amikor az pl. a hiányzók miatt nem volt várható.
De hogy 4-0 lesz, arra a legkisebb összeggel sem fogadtam volna. A Putnok azonban nagy csalódást keltett. Ennyit a Gyöngyös és a Veresegyház is mutatott. Talán 1-2 helyzetük, lövésük volt, egész meccsen semmit nem tudtak tenni ellenünk.
A 4-0 ennek ellenére túlzott különbség. A győzelem viszont teljesen megérdemelt volt.
Hogy bunda lett volna? Akkor 1-0 az eredmény, nem kaptak volna ennyit. Illetve akkor mi veszítünk 1-0-ra, hogy a Putnok jogot szerezzen az NBII-re, amiből aztán majd valahogy lehessen alakítani a továbbiakat a nagy barátság jegyében, ki tudja hogy...
De bundáról szó sem volt. Csak a putnoki szurkolók egy része vigasztalja magát ezzel, mert valamilyen magyarázat kell.
Igaz nekem is kellene, pl. arról, hogy mitől volt ez a Putnok 11 ponttal előttünk? Fordítva lenne reális.
Mindegy. A hajó elment. 2 éve mi rántottuk magunkkal a Putnokot az NBII-ből, tavaly ők tartottak a harmadosztályban minket, most pedig megint mi húztuk vissza őket a földre, nagy örömöt szerezve ezzel Kisvárdán. Fő a jó szomszédi viszony!
A lényeg, hogy jövőre a Kisvárda már nem lesz ellenfél a feljutásnál. Abban az évben fog ugyanis kiesni az NBII-ből. Talán mi váltjuk majd.

Új hozzászólás hozzáadása