Dátum: 2015.02.21

Feladó: Bence

Tárgy: -

Csak én nem voltam elragadtatva a mai játéktól? Az 5 gól azért szép, meg persze tényleg lehetett volna akár 10 is. Nekem az tűnt fel, hogy mennyire kényelmesek vagyunk, illetve, hogy nem vállalunk egy-egy nagyobb indítást, kockázatosabb passzot. Csak ilyen tili-toli volt az egész. Az első félidőben a kedvencem Czető is gyengébb volt. Bátortalan picit. Szóval az első halfal nagyon nem voltam megelégedve, mindent Irhásra játszottunk, kicsit mintha középre tömörültünk volna.

A másodikra meg elfáradt már a Zsolca. Akkor már sokkal tetszetősebben fociztunk. Furcsa volt, hogy ha jól emlékszem csak egyet cseréltünk? Azt lehet tudni ,hogy miért? Hátul a fenti füvesen is volt valami találkozó, mi volt az?:)

Tényleg tökéletes ellenfél volt a Felsőzsolca, akik az első felesben nem is játszottak rosszul. Valóban ilyen ellenfelekkel fogunk pont találkozni, lásd Gyöngyös, Veresegyház (nem megbántva egyiket sem). De úgy gondolom komolyabb csapat ellen ez picit kevés lesz. A Rimaszombat elleni meccs után többet vártam a csapattól. Na jó persze nem vagyok elkeseredve, meg bajnoki előtti utolsó meccs volt, szóval valamennyire érthető. Jah Nyitrait továbbra is középen szerepeltetném.

A lényeg, hogy jó csapatunk van, akikért érdemes lesz kijárni a meccsekre, mind itthon, mind pedig idegenbe. Reméljük minél többen.

Új hozzászólás hozzáadása