2008/09 NB II. Keleti Csoport 5. NB II. Keleti Csoport 6.
2009/10 NB II. Keleti Csoport 12. NB II. Keleti Csoport 1.
2010/11 NB II. Keleti Csoport 11. NB I. 16.
2011/12 NB II. Keleti Csoport 13. NB II. Keleti Csoport 2.

2005-ig kell tehát visszamennünk, hogy közös csoportban "találjuk magunkat" a Tisza-partiakkal, akkor mindjárt 2005. szeptemberében sikerült egy szolnoki 3-0-ba belefutnunk. Tavasszal viszont Dávid Zoli góljával megtréfáltuk a feljutásra áhítozó szolnokiakat (1-0).

2006. augusztusában itthon 2-2-re végeztünk, így álltunk fel: Botló – Hanász, Bányai, Harnócz – Engi (Simkó.), Kovács P., Elek (Kerékgyártó), Kerekes, Sebők – Badalik(Máthé), Dávid. A góljainkat Kokó és Badalik (11-esből) szerezte, a szolnokiak a 89. percben egyenlítettek. A "visszavágón" 2-0-ra kikaptunk.

A 2007/08-as szezon első meccsén Szolnokon begyűjtöttük "szokásos" vereségünket, 1-0 lett a vége, itthon viszont 4-1-re lesöpörtük mai ellenfelünket. A gólokon Stevica (2), Binder és Engi osztoztak.

A 2008/09-es küzdelmekben itthon sikerült kikapni tőlük 2-1-re (a gólszerzőnk a "Szolnok-specialista" Stevica volt), idegenben viszont 2-2-re végeztünk, a 2 gólunkat Stevica (van-e, akinek ezek után meglepetés) és a szép emlékű Kerekes szerezték.

A 2009/10-es bajnokságban mind a kétszer ikszeltünk a később feljutó szolnoki csapattal, itthon gól nélkül maradtak a csapatok, idegenben pedig 1-1 góllal járultak hozzá a pontosztozkodáshoz úgy, hogy Kovács Roland fejesgóljával mi vezettünk. Nézzük át az összeállítást: Somodi – Vadász, Bányai, Kovács R., Sebők T. – Odrobéna – Fehér B. (Deák), Ebala, Lipusz (Nyisalovits) – Stevica, Binder (Hanász).

Az egy éves elsőosztályos tagság után 2011-ben visszatért a Szolnok, bár ne tette volna. Mind a két pályán vereséget szenvedtünk, ráadásul idegenben szégyenteljesen, 4-0-ra kaptunk ki, ezek után a tavaszi 0-1 már senkit nem ért váratlanul.

Ősszel 2-2-re végeztünk mai ellenfelünkkel, emlékezetes meccsen. A született matyó George és Ngalle góljaival már a 28. percben kétgólos előnyre tettünk szert, de a "kiválóan" bíráskodó Varga László hathatós segítségével a Szolnok egyenlíteni tudott. Az első félidő hosszabbításában Tamási rúgott gólt, majd emberhátrányban (ha emlékeztek, ezen a meccsen állította ki Hornyákot a spori, amiért Mile "úr" köpőcsészének használta játékosunkat), a 95. percben megítélt büntetőt Mile előbb Szabóba rúgta, majd a kapuba. Már csak ezért is illik komolyan venni a mai meccset, van miért törleszteni. A két csapat összeállítását azért még idézzük fel, hogy láthassuk a mélyreható változásokat a két csapat kezdőjén (érdemes megnézni az edzők nevét is):